2024 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia - felhívás és jelentkezés / 2024 Spring Student Scientific Conference - invitation and application

A 2024 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2024. május 24-én kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló kutatási eredményeiket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. Minden szakterületi szekcióban szeretnénk lehetőséget adni a középiskolás kutató diákoknak az önképzőköri munkáik bemutatására, ezért feltétlenül várjuk az ő jelentkezésüket is.

A konferencia felhívása letölthető innen

A konferenciára való jelentkezés határideje: 2024. május 15.

Jelentkezni az alábbi jelentkezési lapok kitöltésével, és a szakterületi TDK tanárelnökhöz való eljuttatásával (e-mail) lehet:

Útmutató a Tudományos Diákköri Konferencia összefoglalójának elkészítéséhez

The 2024 Spring Student Scientific Conference will be held on May 24, 2024. We are looking forward to welcome everyone who are doing active research at the Faculty of Science and Technology.

The deadline for the application is 15 May 2024.

Please send the application form to the e-mail address of the scientific representative of the TDK council.

Szakterületi TDK tanárelnökök/Scientific representatives of the TDK council: