2013 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia - felhívás és jelentkezé

TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI TANÁCS

FELHÍVÁS

Kari TDK konferencián való részvételre

A hagyományoknak megfelelően a Természettudományi és Technológiai Karon az Őszi Tudományos Diákköri Konferencia 2013. november 22-én kerül megrendezésre. A konferenciára a TTK nappali tagozatos hallgatói jelentkezhetnek a diákkörökben végzett önálló kutatási eredményeket összefoglaló dolgozattal.

A 2014. évi XIV. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciára (Pécs, 2014. április 23-25.) vagy a 2015. évi XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára nevező hallgatóknak a kari TDK konferencián kötelező bemutatni a dolgozataikat.

A kari konferenciára való jelentkezés módja:

• A jelentkezés a témavezető írásos ajánlásával és nyilatkozatával együtt tehető meg az erre a célra szerkesztett űrlapon 2013. november 15 (péntek)-ig.
  • A jelentkezési lap letölthető innen, amelyet a TDK tanárelnökök e-mail címére kérünk elküldeni.

A jelentkezési lap számítógéppel kitöltött és aláírásokkal ellátott példányával együtt benyújtandó:

• a 2014. évi XIV. OFKD-ára vagy a 2015. évi OTDK-ra nevező diákkörösök esetében a teljes dolgozat.
  • a csak a kari konferenciára résztvevők esetében 4-5 oldal terjedelmű összefoglaló.

Az intézeti TDK tanárelnökök elérhetősége:

A teljes felhívás letöltése.