2023 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia - felhívás és jelentkezés

2023 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia - felhívás és jelentkezés

2023 Autumn Student Scientific Conference - invitation and application

A 2023 Őszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2023. november 24-én kerül megrendezésre. A konferenciára a Debreceni Egyetem hallgatói a TTK valamelyik diákkörében végzett önálló kutatási eredményeiket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. Minden szakterületi szekcióban szeretnénk lehetőséget adni középiskolás kutató diákoknak az önképzőköri munkáik bemutatására, ezért feltétlenül várjuk az ő jelentkezésüket is.

A konferencia felhívása letölthető innen

A konferenciára való jelentkezés határideje: 2023. november 15.

Jelentkezni az alábbi jelentkezési lapok kitöltésével, és a szakterületi TDK tanárelnökhöz való eljuttatásával (e-mail) lehet:

The 2023 Autumn Student Scientific Conference will be held on November 24, 2023. We are looking forward to welcome everyone who are doing active research at the Faculty of Science and Technology.

The deadline for the application is 15 November 2023.

Please send the application form to the e-mail address of the scientific representative of the TDK council.

Szakterületi TDK tanárelnökök/Scientific representatives of the TDK council: