2015 Tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferencia - felhívás, jelentkezés és program

A Természettudományi és Technológiai Karon a Tavaszi Tudományos Diákköri Konferencia 2015. május 22-én kerül megrendezésre.

A konferenciára a TTK nappali tagozatos hallgatói a diákkörökben végzett önálló, a diplomamunkáktól jól elkülöníthető kutatási eredményeket összefoglaló munkájukkal jelentkezhetnek. A végzős BSc és MSc hallgatók ezen a kari konferencián szerezhetik meg a 2017. évi XXXIII. OTDK-n való indulás jogát (az OTDK központi felhívását és a részvétel feltételeit lásd a www.otdt.hu honlapon).

Jelentkezés:

A jelentkezés a témavezető írásos ajánlásával és nyilatkozatával együtt tehető meg 2015. május 18-ig a szakterületi TDK tanárelnököknél az erre a célra szerkesztett űrlapon.

Kérjük, hogy a kitöltött jelentkezési lapot és csatolva az eredmények összefoglalását max. 4 oldalban (egyes sorköz) 2015. május 18-ig nyomtatott és elektronikus formában juttassák el a szakterületi TDK tanárelnökökhöz.

Ha ugyanezzel a munkával jelentkezni szeretne a 2017 tavaszán rendezendő XXXIII. OTDK-ra, akkor – a 4 oldalas összefoglaló helyett – kötelező 2015. május 18-ig a teljes dolgozatot benyújtani, amelyet a kari konferenciát követően, 30 napon belül az OTDT honlapjára is fel kell töltenie.

A jelentkezési lapot (doc) számítógéppel kérjük kitölteni és azt, valamint az összefoglalót vagy dolgozatot (pdf) a tanárelnökök E-mail címére is kérjük elküldeni.

A BSc képzés keretében megírt szakdolgozat – amennyiben megfelel a felhívásban és az OTDK felhívás mellékletében foglalt követelményeknek – a XXXIII. OTDK-ra benevezhető.

A Kari TDK Konferencia felhívása és a Jelentkezési lap letölthető a TTK TDK honlapjáról:

Szakterületi TDK tanárelnökök:

A konferencia programja letölthető innen.

A konferencia megrendezésére az NTP-TDK-14-0011 projekt keretében kerül sor.