TTK Dékáni Pályázat

Tisztelt Kollégák!

Tájékoztatom Önöket, hogy Prof. Dr. Kun Ferenc dékáni megbízatása 2021. június 30. napjával lejár.

A Természettudományi és Technológiai Kar dékáni beosztás ellátására kiírt pályázat a Nemzeti Közigazgatási Intézet és a Debreceni Egyetem honlapján 2021. február 22. napján jelent meg. A pályázat benyújtásának határideje 2021. március 24. napja volt.

A dékáni beosztás ellátására Prof. Dr. Kun Ferenc egyetemi tanár nyújtotta be pályázatát.

A pályázat minden tekintetben megfelel a pályázati kiírás tartalmi és formai követelményeinek.

2021. április 28-án szerdán 14 órai kezdettel fórumot hívok össze, melyen a TTK valamennyi dolgozója és hallgatója részt vehet. A fórumon a dékáni pályázatban megfogalmazott főbb elképzelések bemutatására kerül sor nyilvános előadás keretében. Ezt követően a résztvevők kérdéseket tehetnek fel.

A fórum az alábbi webex linken lesz elérhető:

A dékáni pályázat a kar fejlesztésére, vezetésére vonatkozó elképzeléseket is tartalmazó része letölthető innen.

Megtisztelő részvételükre számítok!

Üdvözlettel: