MTA TANTÁRGY-PEDAGÓGIAI KUTATÁSI PROGRAM TERMÉSZETTUDOMÁNYI-MATEMATIKAI-INFORMATIKAI OKTATÁSI MUNKACSOPORT BESZÁMOLÓ KONFERENCIA

-
Az MTA Tantárgypedagógiai Kutatási Program Természettudományi – Matematikai - Informatikai Oktatási Munkacsoport ez évi beszámoló konferenciájára Debrecenben kerül sor.

Természettudományos tárgyakat oktató középiskolai tanárok fóruma a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karán

Az MTA Tantárgypedagógiai Kutatási Program Természettudományi – Matematikai - Informatikai Oktatási Munkacsoport ez évi beszámoló konferenciájára Debrecenben kerül sor a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara, az MTA Debreceni Akadémiai Bizottsága, és az Agóra Tudományos Élményközpont közös rendezésében. A téma fontossága miatt az idei tanári fórumunkat egybekötjük a beszámoló konferenciával.

Időpont: 2018. november 16-17
Helyszín: AGÓRA Tudományos Élményközpont, Debrecen, Móricz Zsigmond körút