Nyelvvizsgák- Nyelvtanári Csoport

Az Origó államilag elismert vizsgarendszer, az itt szerzett nyelvvizsga a felvételi eljárásban többletpontot ér, és Magyarországon mindenütt elfogadott. Vizsgarendszerének vizsgahely-hálózatában több mint 60 helyen szerezhető nyelvvizsga-bizonyítvány. Egyedülálló módon mind a 12 hónapban, hazánkban a legtöbb idegen nyelvből kínál vizsgalehetőséget. Az Origó vizsgarendszer megbízhatóságának, a vizsgaalkalmak gyakoriságának köszönhetően a cég 2015-ben visszaszerezte piacvezető szerepét.

Az ország legrégebbi és legnagyobb nyelvtudás-mérési tapasztalattal rendelkező intézményeként küldetésének tekinti a hiteles nyelvtudás-mérés értékeinek megőrzését. Stratégiai célkitűzése, hogy vizsgaközpontként megőrizze piacvezető pozícióját, valamint folyamatosan megújulva, innovatív módszerek kifejlesztésével szolgálja vizsgázóit.

www.onyc.hu

A Debreceni Egyetem TTK a Pécsi Tudományegyetem Idegen Nyelvi Központjának akkreditált vizsgahelye.

A Vizsgaközpont által meghirdetett vizsgák közül a debreceni vizsgahelyen a jelentkezők angol és német nyelvből B2 és C1 szinten évente öt alkalommal tehetnek általános komplex, írásbeli vagy szóbeli nyelvvizsgát. A2 és B1 szintű, valamint magyar mint idegen nyelvi vizsga letételére csak a Vizsgaközpont által megjelölt vizsgaidőszakokban van lehetőség.

A vizsgázók két bizonyítványt kapnak, egy államilag elismert, valamint egy nemzetközileg elismert bizonyítványt.

A vizsgafeladatok tartalmát és formáját a szakértők alapos vizsgálatok és speciális célcsoportokon történő kipróbálása után határozták meg. Az ECL nyelvvizsga azt méri, hogy a jelölt képes-e a különféle élethelyzetekben, a hivatással, foglalkozással összefüggő, illetve személyes, magánéleti, közéleti szituációkban szóban és írásban kommunikálni.

ECL nyelvvizsga online jelentkezés: https://ecl.nyelvvizsgajelentkezes.hu/

Bővebb információ: ecl.hu

Egyéb Információk