Modern autóipari ismereteket tanulhatnak
Szoftverfejlesztés multinacionális vállalatoknál – Autóipari fejlesztések címmel indít új szabadon választható tárgyat a Bosch a Debreceni Egyetemen.
Újdonságok az atomspektroszkópiában
A Debreceni Egyetem atomspektroszkópiai laboratóriumának új műszereit is kipróbálhatták az érdeklődők a IV. Atomspektroszkópiai szakmai napon.
Talajaink védelme – a jövő nemzedékéért
A Debreceni Egyetemen tartotta kétévente esedékes vándorgyűlését a Magyar Talajtani Társaság. A szakemberek talajaink védelmét szorgalmazzák.
31 aug
Ipari igényekre hangolva
A Természettudományi és Technológiai Kar két szakján is indul duális képzés. A cégek kedden kötöttek szerződést a hallgatókkal.
29 aug
FM90: Kutyatej és kristályvirág
Miért szúr a kaktusz? Mik azok a pozsgásnövények? – szakértő választ ad a laikusok leggyakoribb kérdéseire a Botanikus Kert igazgatója a Campus Rádióban.