Duális Képzési Információs Nap a DE TTK-n

A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara idén is megrendezi a Duális Képzési Információs Napot.

A rendezvény célja, hogy megismertessük a felvételi előtt álló középiskolásokat és végzős alapszakos hallgatóinkat a duális képzés előnyeivel, a duálisan végezhető szakjainkkal, valamint a vállalati partnereink által kínált lehetőségekkel és a diákokkal szemben támasztott elvárásaikkal.

A rendezvény időpontja: 2022. január 27. csütörtök, 9 óra.

A járványhelyzetre tekintettel a rendezvényt online formában, az interneten keresztül tervezzük lebonyolítani a Debreceni Egyetem e-Learning rendszerében.

A rendezvény technikai részletei:

Az eLearning rendszerünkben a TTK Duális Képzési Információs Nap egy kurzusként jelenik meg, ami az alábbi linken érhető el:

A kurzusba az érdeklődő diákok és tanárok vendégként tudnak belépni korlátozás nélkül.
Az elearning kurzuson belül az egyetemi webex-ben külön eseményt hirdetünk, ehhez csatlakozva lehet majd az előadásokat követni. Az esemény házigazdája Dr. Kun Ferenc a TTK dékánja lesz.

A rendezvény vázlatos programja:

09:00-09:05     Megnyitó (Kun Ferenc dékán)
09:05-09:20     A Duális képzés rendszere a DE TTK-n (Kun Ferenc dékán)
09:20-11:00      Vállalati előadások, az előadások időtartama 10 perc. (Vállalatok képviselői)

Az előadásokkal párhuzamosan a vállalatok képviselőivel webex chatszobákban tudnak közvetlenül is beszélgetni az érdeklődők. Az eLearning kurzuson belül az egyes cégek szobái mellett céges promóciós anyagok (képek, videók, pdf ismertetők) kerülnek elhelyezésre, amelyeket már a rendezvény előtti napokban is meg lehet tekinteni, így a diákok készülhetnek is a cégekkel történő találkozásra.

A rendezvény plakátja IDE kattintva tekinthető meg.

További felvilágosításért a ttkrendezveny@science.unideb.hu e-mail címen állunk az érdeklődők rendelkezésére.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt az online rendezvényre!