MÁV-csoport pályakezdő diplomás program

Legyél Te is a Munkatársunk!

Ha most fogsz végezni építőmérnökként, villamosmérnökként, gépészmérnökként, közlekedésmérnökként, építészmérnökként, közgazdászként és szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol:

• értékelik a nyitottságodat a tanulásra,
  • a folyamatok egy nagy és komplex rendszer részét képezik,
  • olyan szakmai különlegességekkel találkozhatsz, amelyek Magyarországon egyedülállók,
  • számítanak a benned rejlő tehetségre,

akkor Pályakezdő Diplomás Programunk ideális számodra.

Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

Program elemek:

• Egyhetes orientációs program 2017 szeptemberében, amelynek célja, hogy szakmai előadásokon, workshopokon, helyszínbejárásokon keresztül átfogó képet kapj a MÁV-csoportról
  • Készségfejlesztő programok, hogy szakmai betanulásod sikeres legyen
  • Együttműködést támogató alkalmak, hogy a program résztvevőivel hosszú távú szakmai kapcsolatokat alakíthass ki.

Jelentkezz hozzánk, és légy részese a programnak, ahol alkotó tagja lehetsz egy nagyvállalatnak és számítanak Rád!

Indul a karrier expressz, helyjegyed van nálunk!

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz megküldése a karrierexpressz@mav.hu email-címre.

Várjuk jelentkezésedet!

Plakát