Fórum dékáni pályázat bemutatására 2017. május 4.

Tisztelt Kollégák!

Tájékoztatom Önöket, hogy dékáni megbízatásom 2017. június 30. napjával lejár.

A Természettudományi és Technológiai Kar dékáni beosztás ellátására kiírt pályázat a Nemzeti Közigazgatási Intézet és a Debreceni Egyetem honlapján 2017. március 13. napján jelent meg. A pályázat benyújtásának határideje 2017. április 12. napja volt.

A dékáni beosztás ellátására Dr. Kun Ferenc egyetemi tanár nyújtotta be pályázatát.

A pályázat minden tekintetben megfelel a pályázati kiírás tartalmi és formai követelményeinek.

2017. május 4-én csütörtökön 10 órai kezdettel fórumot hívok össze a Kémiai Épület K/1-es előadójába, melyen a kar valamennyi dolgozója és hallgatója részt vehet. A fórumon a dékáni pályázatban megfogalmazott főbb elképzelések bemutatására kerül sor nyilvános előadás keretében. Ezt követően a résztvevők kérdéseket tehetnek fel.

A dékáni pályázat a kar fejlesztésére, vezetésére vonatkozó elképzeléseket is tartalmazó részei elérhetők a ttk.unideb.hu honlapon.

Megtisztelő részvételükre számítok!

Üdvözlettel: